Beyaz TV Ne Zaman Kuruldu?
Beyaz TV 24 Mayıs 2010 yılında yani yakın zaman sayılabilecek bir dönemde yayın hayatına başladı. Beyaz TV’nin bu adı almadan önceki adı ise Ses TV’dir. Kanalın genel merkezi Ankara da ofisi ise İstanbul’dadır. Tartışma programları, spor yorum programları, magazin programları, belgeseller, haberler gibi değişik formatlı programlar yayın akşında yerini almıştır.
Beyaz TV’nin Sahibi Kim?
Beyaz TV’nin sahibi Osman Gökçek‘tir. Ayrıca kanalın Genel Yayın Koordinatörlüğünü de kendisi yapmaktadır.
Beyaz TV İletişim Bilgileri
İçinde yaşadığımız çağ iletişim çağı olduğu için kanallarda çeşitli iletişim yolları ile izleyicilerin kendilerine kolayca ulaşabilmelerini hedeflerler. Beyaz TV de belirlediği numaralar ile bu noktada izleyicileri ile sürekli kontak halinde olmayı amaçlar.
Beyaz TV kanalına mail yolu ile iletişim sağlamak isterseniz info@beyaztv.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Whatsapp iletişim numarası: 0549 366 06 06 olarak belirlenmiştir. Birçok insanın iletişim noktasında sıklıkla kullanmayı tercih ettiği Whatsapp ile kanalla irtibat sağlayabilirsiniz. Bu yolla işlenen konularla alakalı veya önemli başka bir konu hakkında bildiklerinizi yazabilirsiniz. Hatta konuyla alakalı varsa elinizdeki video, resim veya belgeleri kolayca iletebilirsiniz. Ayrıca yayınlanan programların veya direk kanalın sosyal medya adreslerini kullanarak da bilgi akışını kolayca sağlayabilirsiniz.
Ankara için faks numarası: 0312 333 33 41
İstanbul için faks numarası: 0212 333 33 41
Ankara için iletişim numarası: 0312 333 33 00
İstanbul için iletişim numarası: 0212 333 33 00